Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Možnosti dopravy a platby na BumeX.cz

Možné způsoby doručení objednávky:

  1. Osobní odběr v centru Liberce
  2. Česká pošta - Doporučená zásilka (váha zásilky max. 500g)
  3. Česká pošta - Balík do ruky
  4. Česká pošta - Balík na poštu
  5. PPL Soukromá adresa
  6. PPL Výdejní místa

Možné způsoby zaplacení objednávky:

  • Hotově (osobní odběr)
  • Dobírka
  • Převodem na bankovní účet
  • Online platba přes platební bránu GoPay

Standardní ceník:

Doprava/Platba Hotově/Dobírka Převodem na bankovní účet Online platba přes platební bránu GoPay
Osobní odběr Liberec 0 Kč 0 Kč 0 Kč
Česká pošta - Dop. zásilka 79 Kč 39 Kč 39 Kč
Česká pošta - Balík do ruky 154 Kč 114 Kč 114 Kč
Česká pošta - Balík na poštu 144 Kč 104 Kč 104 Kč
PPL Soukromá adresa 109 Kč 79 Kč 79 Kč
PPL Výdejní místa 109 Kč 79 Kč 79 Kč


1) Osobní odběr v centru Liberce

Zboží máte možnost si osobně prohlédnout a v případě, že nebude podle vašich představ, máte možnost jej rovnou vrátit. Na odběrním místě můžete zaplatit v hotovosti, případně si vybrat peníze z nedalekého bankomatu. Není možné platit kartou přímo na místě.

2) Česká pošta - Doporučená zásilka

Zboží vám je doručeno prostřednictvím české pošty v menší bublinkové obálce. Doba doručení bývá zpravidla 1-3 pracovní dny. Doručovatel se pokusí vám zásilku doručit na vámi uvedenou adresu. Nebude-li nikdo zastižen, zanechá oznámení ve schránce a zboží bude připravené k vyzvednutí na vaší poště, kde bude uložené po dobu 15 dnů. Výhodou je velmi nízká cena, avšak tuto možnost doručení lze použít pouze na zásilky, jejichž váha nepřesahuje 500g (váha je hlídána automaticky a podle toho vám e-shop tuto možnost nabídne v košíku při dokončení objednávky).

3) Česká pošta - Balík do ruky

Zboží je doručeno prostřednictvím české pošty v bublinkové obálce, případně v kartonové krabici. Doručení bývá zpravidla do druhého pracovního dne. Pošta vám skrze SMS oznámí datum doručení a před dodáním vás bude doručovatel telefonicky kontaktovat. Nebude-li vám moci zásilku doručit, zanechá oznámení ve schránce a bude zboží připravené k vyzvednutí na vaší poště, kde bude uložené po dobu 7 dnů. Můžete zažádat českou poštu o druhý pokus doručení.

4) Česká pošta - Balík na poštu

Zboží je doručeno prostřednictvím české pošty v bublinkové obálce, případně v kartonové krabici. Doručení bývá zpravidla do druhého pracovního dne. Pošta vám skrze SMS oznámí uložení zásilky na vámi zvolené pobočce české pošty. Úložní doba je 7 dnů.

5) PPL Soukromá adresa

Zásilku vám doručí přepravní společnost PPL v bublinkové obálce, případně v kartonové krabici. Společnost PPL vám v den vyzvednutí zásilky v našem e-shopu odešle informační e-mail o převzetí zásilky. Doručovatel vás před dodáním ještě kontaktuje ohledně dohody na přesném termínu a místě předání zásilky. Pokud nebude možné zásilku daný den doručit, znovu se o to pokusí následující pracovní den. Celkem jsou 3 pokusy na doručení zásilky.

6) PPL Výdejní místa

Zásilku odešleme prostřednictvím společnosti PPL do jednoho z jejich více než 200 výdejním míst v bublinkové obálce, případně v kartonové krabici. Jakmile je zásilky připravená k vyzvednutí, společnost PPL vás informuje o možnosti vyzvednutí zásilky prostřednictvím SMS a e-mailu. Balík je na odběrním místě uložen po dobu 5 dnů.