Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Dámské plavky

Zobrazit filtr

Barva

Cena

od do

Střih podprsenky

Střih kalhotek

Ramínka

Kostice

Výztuž

Efekt

Vzhled

Zapínání/Zavazování

Určení

Výška kalhotek

Specifikace

Sezona

Velikost

Výrobce

Materiál

Seřadit:
Stránka: 1 / 2 / 3 / ... / 79
Stránka: 1 / 2 / 3 / ... / 79

Plavky pro ženy

Dámské plavky jsou neodmyslitelným módním doplňkem léta snad pro každou ženu. Vybrat správné plavky je daleko důležitější a těžší, než vybrat jakýkoliv jiný typ oblečení. Nejen že jsou plavky na očích úplně každému, ale musí přesně sedět ke křivkám vaší postavy. Nezáleží na tom, zda máte "ideální" vypracovanou postavu, nebo jsou vaše křivky spíše plnoštíhlejší. Ženská krása je v každé z vás!

Nejpopulárnější jsou dámské plavky značky Litex. Litex je známý český výrobce kvalitních plavek. Plavky jsou přehledně seřazené do několika kategorií. Nejoblíbenějším typem plavek jsou dámské dvoudílné plavky. Nezapomínejte také, že si plavky můžete složit z horního dílu plavek a ze spodního dílu plavek sama dle své vlastní fantazie! Využijte při této formě nákupu naší nabídky setů plavek za výhodnější cenu.

Jak jsme si již řekli, výběr plavek je velice důležitý. Využijte tedy naší poradny, kde se dozvíte veškeré potřebné informace, jako například jaké jsou typy dámských plavek, případně jak vybrat správný typ plavek dle vaší postavy a mnoho dalšího.

Nezapomeňte také okořenit svůj výběr pěkným doplňkem.