Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Výhody nákupu na BumeX.cz

Nakupovat na BumeX.cz má pro vás řadu výhod. Zde jsou ty nejdůležitější z nich:
 

 

Dárky k objednávkám

Dárek Od hodnoty objednávky Popis
Bez registrace S registrací
Stylové náušnice 500 Kč 300 Kč Krásné náušnice z chirurgické oceli mohou sloužit jako pěkný doplněk k vašemu oblečení.
Extrakt ACAI 1.000 Kč 700 Kč Kvalitní extrakt ACAI o síle 10:1 v kapslích. ACAI je jeden z nejsilnějších antioxidantů na světě, který vám může pomoci ke krásnější a štíhlejší postavě.
Poštovné zdarma 1.500 Kč 1.200 Kč  

 

 

Levné poštovné

Nemusíte platit za poštovné x-desítek korun, když to není potřeba! Pokud je zásilka menších rozměrů, váhově nepřesahuje 500g a na zásilku nespěcháte ani nevyžadujete vyšší komfort při jejím dodání, je možné zásilku zaslat prostřednictvím české pošty jako doporučenou zásilku již za 39 Kč (při platbě předem na účet, případně online platbou). Podrobný přehled cen za dopravu a platbu naleznete na stránce www.BumeX.cz/doprava-platba.

Také máte možnost využít našeho dárku v podobě poštovného zdarma. Jaké podmínky pro to je potřeba splnit jsou uvedeny výše.

 

30 dnů na vrácení zboží

Ze zákona má zákazník při nákupu v e-shopu nárok na vrácení nenošeného zboží do 14 dnů od jeho převzetí. Využijte naší nabídky na prodloužení tohoto termínu na celých 30 dní a nespěchejte se svým rozhodnutím, zda si zboží chcete nechat, či nikoliv.

 

Výhodné sety produktů

Některé naše produkty se dají zakoupit výhodněji v setu s ostatními produkty. Zda se Vámi požadovaný produkt dá v setu zakoupit poznáte na výpisu produktů, kdy je u obrázku produktu tato ikonka:

Výhodné sety na BumeX.cz

Pokud jste již na detailu produktu, možnost koupě ve výhodném setu poznáte podle propagačního banneru:

Propagace setu produktů BumeX.cz

Takto zakoupit lze pouze někteér produkty. U některých z nich lze do setu dokoupit větší množství dalších produktů a výsledná sleva jak pak tím pádem vyšší!

 

Výhodná registrace

Díky rychlé a jednoduché registraci můžete využívat řadu dalších výhod a slev! Podrobný přehled o tom, jak náš věrnostní program funguje nalezente na adrese www.BumeX.cz/vernostni-program.