Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Erotické kalhotky

Zobrazit filtr

Barva

Cena

od do
Seřadit:
Stránka: 1 / 2 / 3 / ... / 21
Stránka: 1 / 2 / 3 / ... / 21

Dámské erotické kalhotky

Ač o tom spousta žen pochybuje, erotické kalhotky jsou pro muže stejně smyslné, jako jiné rádoby odvážnější druhy erotického oblečení. Pokud ráda chodíte doma ve spodním prádle, nebo se občas ráda ukážete svému partnerovi, překvapte ho a vezměte si na sebe místo běžného spodního prádla erotické!

Erotické kalhotky jsme rozdělili dle běžných typů, jako jsou bokové erotické kalhotky, erotická tanga, erotické brazilky a další. Dále si můžete vybírat dle jednotlivých specifik, která nejvíce naplňují vaše a posléze partnerovo očekávání. Velice populární jsou erotické kalhotky s otvorem. Tedy takové kalhotky, které zakrývají pouze minimum, ovšem na tu nejintimnější část jaksi zapomněli. Partnera jistě také nenechají chladným ani průhledné erotické kalhotky, krajkové erotické kalhotky, či jiný druh.

Znásobte efekt erotických kalhotek doplněním o další zajímavý erotický kousek. Může jim být erotická podprsenka, erotický korzet, či jiný typ erotického oblečení. Nezapomeňte, že v erotice se meze nekladou!

Chcete vybrat ty nejvhodnější erotické kalhotky? Přečtěte si tipy a triky v naší poradně.