Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Věrnostní program BumeX.cz

Aby pro vás nakupování na BumeX.cz bylo ještě zajímavější a zábavnější připravili pro vás speciální věrnostní program. Vedle výhod k nákupu, které může získat úplně každý, vám nabízíme ještě další benefity, které jsou určené pouze pro registrované zákazníky. Nemáte ještě svůj účet? Tak neváhejte a zaregistrujte si svůj účet na BumeX ještě dnes, nezabere déle než 2 minuty! Máte-li už zaregistrovaný účet, blahopřejeme. Podívejte se tedy, jaké další benefity můžete čerpat:

Snížená hranice pro získání dárků a poštovného zdarma

Pouhou registrací získáte výhodu v podobě snížení hranic pro získání dárků. Pro ziskání některého z našich dárků, nebo třeba poštovného zdarma vám bude stačit nakoupit za nižší částku. Přehled dárků a rozdíl hranice pro registrované a neregistrované naleznete v této tabulce:

Dárek Od hodnoty objednávky Popis
Bez registrace S registrací
Stylové náušnice 500 Kč 300 Kč Krásné náušnice z chirurgické oceli mohou sloužit jako pěkný doplněk k vašemu oblečení.
Extrakt ACAI 1.000 Kč 700 Kč Kvalitní extrakt ACAI o síle 10:1 v kapslích. ACAI je jeden z nejsilnějších antioxidantů na světě, který vám může pomoci ke krásnější a štíhlejší postavě.
Poštovné zdarma 1.500 Kč 1.200 Kč  

Zpět nahoru

Slevové kupóny a speciální akce

Čas od času připravíme pro vás, registrované zákazníky, speciální slevové akce, ať už v podobě slevy na celý nákup, určitou kategorii, či zboží, kupón na dopravu zdarma a mnoho dalšího. O této možnosti se dozvíte jenom vy, přes naše slevové newslettery.

Zpět nahoru