Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Punčochy

Seřadit:
Stránka: 1 / 2 / 3 / ... / 10
Stránka: 1 / 2 / 3 / ... / 10

Dámské punčochy

Pokud si myslíte, že doba punčoch už je dávno pryč, jste na omylu. Punčocháče stále patři mezi velice oblíbené spodní prádlo, hlavně díky víceúčelového použití. Punčocháče mají velice zajímavý vizuální efekt. Vhodně zvolené punčocháče podtrhnou vaši krásu a stanete se v očích mužů atraktivnější. Punčocháče nemusí být vždy vidět, klidně si je můžete vzít i pod kalhoty, kde budou působit jako tepelná izolace. Pro tento účel jsme pro vás připravili speciální nabídku zimních punčoch.

Pokud si zvolíte některé z nabídky luxusních punčoch, budou mít jistě zajímavý efekt i po příchodu domů za vašim partnerem. Pokud punčocháče doplníte elegantním podvazkovým pásem a svůdnými kalhotkami věřte, že mu vaše vyrušení od sledování televize nebude vůbec vadit. Nepodceňujte tedy tento druh spodního prádla. Jeho využití je opravdu pestré!

Pro vaši lepší orientaci a jednoduší výběr jsme punčochy rozřadili do několika dalších kategorií. Stačí správně použít filtr v levé části webu a jednoduše se dostanete na nabídku síťovaných punčoch, vzorovaných punčoch, krajkovaných punčoch a mnoha dalších druhů.

Nevíte si rady, po jakých punčochách sáhnout? Nevadí, vše se dozvíte v naší poradně punčoch.