Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Axami - výrobce luxusního dámského spodního prádla

Axami logo

Axami je populární značkou nejen v Evropě, ale po celém světě. Axami se prezentuje jako značka s propracovaným designem, okouzlující výzdobou a svůdnými krajkami. Firma se po jejím založení zabývala výrobou dámského oblečení jako takového. Společnost byla založena matkou a dcerou a vedlo se jí na tehdejší poměry průměrně. Postupem času se filozofie značky začala ubírat spíše pouze k dámskému spodnímu prádlu. V současné době vyrábí luxusní spodní prádlo té nejvyšší kvality, díky níž je žádaná téměř po celém světě. Důkazem kvality je mnoho ocenění, která značka začala postupem času sbírat. Z posledních let to jsou například:

Rok 2008 - Značka získala první místo v kategorii "Kvalita roku 2008".
Rok 2009 - Značka byla zákazníky zvolena jako největší "Objev roku 2009".
Rok 2010 - Značka vyhrála první místo v kategorii "Produkt roku 2010".
Rok 2010 - Značka vyhrála první místo v kategorii "Podnik roku 2010".
Rok 2011 - Produktová řada "Cour d'Amour" získala ocenění kvality "QI 2011".
Rok 2013 - Značka Axami znovu vyhrála první místo v kategorii "Kvalita roku 2013".

Vedle těchto ocenění kvality produktů a kvality týkající se značky, získala společnost také ocenění v oblasti zaměstnaneckého prostředí. V roce 2010 společnost Axami vyhrála první místo v kategorii "Bezpečnost pracovního zázemí zaměstnanců". U ocenění bychom se mohli zdržet daleko delší dobu, neboť jich je opravdu veliké množství, ovšem jako "důkaz" kvality tato ocenění bohatě stačí.

U spodního prádla je nejdůležitější použít pro výrobu vhodný materiál

Společnost Axami si také velice zakládá na materiálech, které pro výrobu svého spodního prádla používá. Materiály pro výrobu dováží hlavně z Itálie, Španělska, Francie a Rakouska, tedy ze zemí, kde je kvalita látky na vysoké úrovni. Při výběru se zaměřuje na ty nejjemnější tyly, mimořádné krajky a hladký satén. Spodní prádlo musí být příjemné na dotek a pohodlné na nošení. Ionty stříbra, které jsou v materiálech obsaženy, mají antibakteriální účinek, takže chrání tělo před různými bakteriemi, pachy a alergií. Ve spodním prádle Axami se navíc budete vždy cítit svěže a "svá". "Na materiálu se při výrobě spodního prádla prostě šetřit nedá", touto větou zakončíme povídání o kvalitě použitých materiálů.

Nejpopulárnější kategorie, v nichž naleznete zboží firmy Axami:

Dámské spodní prádlo Dámské erotické prádlo