Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Pánské boxerky

Pánské boxerkySnad nejčastěji vídaným typem spodního prádla u mužů jsou právě boxerky. Díky svému střihu totiž zabezpečují maximální pohodlí, ať už si je vezmete pod oblek, běžné kalhoty nebo na sport.

Upnutý střih

Mnoho lidí si často zaměňuje pojem slova boxerky a trenýrky, a proto jistě neuškodí si nejprve trochu vysvětlit rozdíl. Trenýrkám náleží volný střih včetně nohaviček, boxerky jsou poté těsně upnuté kolem těla a rovněž opatřeny krátkými nohavičkami. Díky tomu tak boxerky nejdou pod dalšími svršky vidět a vyhnete se tak zbytečnému porušení pravidel oblékání.

Barevné, klasické nebo s motivem

To, jaké si vyberete provedení, často souvisí i s vaším věkem. V šatní skříni by vám ale každopádně neměly chybět kousky černé a bílé. Toto základní rozlišení je vždy třeba akceptovat. Dále se můžete chlubit i barevnějšími kousky. Zde bude pravděpodobně dominovat modrá a zelená, jakožto oblíbené pánské odstíny. Výjimku na trhu netvoří dokonce ani boxerky opatřené nejrůznějším potiskem. Takové spodní prádlo se poté perfektně hodí jako nevšední dárek.

Na co pamatovat?

Nezapomínejte se vždy řídit tabulkou velikostí. I když boxerky bývají často elastické, příliš těsný model by vám určitě příjemný nebyl. No a ty volnější poté naopak ztrácejí na významu. Proto se nezapomeňte řídit heslem zlaté střední cesty.