Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Pánské trenýrky

Pánské trenýrkyPohodlí především. Tak by se daly trenýrky shrnout pouhou jedinou větou. Ale jelikož to je hodně stručné na to, aby vám takový fakt poradil s nákupem, dozvíte se na dalších řádcích vše podstatné o tomto kousku oděvu.

I s větráním

Pravda, může to znít maličko prapodivně, ovšem trenýrky opravdu disponují ve své přední části otvorem, který tak kromě svého praktického účelu obstarává i funkci větrání, aby se pokožka nezapařovala. Obzvláště v létě tak jistě oceníte minimalizaci možného výskytu vyrážky, kdy se kůže potí nejvíce. Tento otvor bývá doplněn o jeden či dva knoflíčky. Zadní část dále často zdobí malá kapsička. A teď k samotnému střihu. Trenýrky bývají zpravidla volné a dopřávají tak svému nositeli patřičné pohodlí. Nohavičky jsou přitom delší než u klasických boxerek, někdy dosahují až do poloviny stehen.


Různé materiály

Trenýrky bývají často plátěné. To je zřejmě nejrozšířenější druh. Na trhu lze však dále nalézt i tento typ spodního prádla, kterému dominují chladivé látky (jmenujme například hedvábí, jež navíc dodává na luxusu). Tento druh oceníte zejména v chladných měsících. Jakmile však teploty klesnou pod bod mrazu, je třeba sáhnout po teplejším provedení. K takovému účelu vám poslouží flanelové trenýrky.

Pokud trenýrky odmítáte při každodenním nošení z toho důvodu, že vám vadí oblékat na takto volný střih další svršky, máme pro vás malou radu. Trenýrky totiž můžete skvěle využít pro klidný spánek. Při nutném odpočinku vás tak nic nebude svazovat a bude se vám spát jako v bavlnce.