Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Podvazkové pásy

Podvazkové pásy

Po tomto spodním prádle patrně sáhnete v okamžiku, kdy se budete chtít na nějakou chvíli cítit výjimečně. Hodí se skvěle pro večer plný vášně, ale i přes den jej můžete k provokaci využít. Nehledě na to, že pohled na ženskou postavu, která se může pyšnit právě podvazkovým pásem, je pro mnohé muže opravdovou lahůdkou.

Původ podvazků

Za zmínku určitě stojí alespoň malé nahlédnutí do historie tohoto zajímavě řešeného kousku. V minulosti ženy nenosily klasické punčochy se sedem, jaké známe dnes. Musely si proto oblékat dvě samostatné nohavice, které ovšem v průběhu dne vlivem pohybu sklouzávaly dolů. Aby tomu bylo zabráněno, přišly na svět podvazkové pásy. Jejich primárním cílem je tak držet punčochy na svém místě po celý den. K tomu vám poslouží jednotlivé tahy se sponkami. Jejich počet se odvíjí od každého kousku - může jich být 6, 8 a dokonce i 12.
 

Nebojte se jich

Spousta žen přiznává, že podvazky nepoužívají vzhledem k jejich náročnosti při oblékání. Je sice pravda, že vám bude trvat trochu déle dostat na sebe tuto parádu, ovšem výsledek rozhodně stojí za to. Byla by škoda zanevřít na ně úplně, když se v nich připadáte opravdu jedinečně. Extra svůdným dojmem zde přitom bude působit krajka. Barevné provedení poté záleží na vás, bílá je spíše něžnější, černá naopak působí více svůdným dojmem.

Co k němu?

Podvazkový pás je vhodné nakombinovat s hodícím se spodním prádlem. Dávejte si přitom pozor jak na barvu tak i celkový styl. Skvěle budou vypadat krajkové kalhotky i více odhalující tanga. K tomu poté nesmí chybět podprsenka ve stejném tónu, která zvýrazní vaše křivky. Snažte se při výběru myslet na honosnost celé situace a klidně dejte prostor odvážnějším modelům.

I když na vás ve společnosti partnera všechno spodní prádlo zřejmě příliš dlouho nevydrží, uvidíte, že bude na co vzpomínat.