Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Poradna - chlapecké plavky

Chlapecké plavkyNákup plavek pro vaše děti nemusí být nic těžkého, vše zvládnete z pohodlí domova. Chlapecké plavky přitom stejně jako ty pánské rozlišujeme celkem do tří druhů. Přemýšlíte, který z nich vlastně vybrat? S naší malou pomocí to bude hračka.

Slipy pro sportovce

Jestliže sháníte ideální kousek, se kterým váš syn uplave stovku jakoby nic, stoprocentně mu pořiďte plavky se střihem slipů. Právě ty totiž nezpůsobují odpor vody a nijak aktivnímu plavci nebrání v pohybu. Jejich provedení je pro mladé sportovce opravdu ideální. K dispozici je pro vás pochopitelně hned několik barevných variant.

Nebo pohodlné boxerky

Zamítnete-li z nějakého důvodu slipy, naskýtá se vám další možnost v podobě boxerek. Ty jsou zhotoveny z elastického materiálu, který se přizpůsobí postavě. Na svém místě drží pomocí gumy s přítomnou gumičkou sloužící ke stažení. Pokud budoucí nositel, kterému plavky pořizujete, preferuje boxerky i pro běžné nošení, bude se jistě jednat o skvělou volbu.

Volné šortky

Některá koupaliště tento typ plavek pro vnitřní použití zakazují. Hodit se tak budou spíše na léto či k moři. Šortky totiž dosahují délky minimálně do půlky stehen, setkat se však můžete i s delšími modely. Na prázdninové měsíce se hodí zejména z praktických důvodů. K vodě tak váš syn může vyrazit již z domu, přioblékne si navíc pouze tričko. Tyto plavky jsou přitom volné a nijak svého majitele nesvazují.

Nyní již znáte rozdíly mezi jednotlivými chlapeckými druhy plavek a můžete se rozhodnout, kterým kouskem rozšíříte šatní skříň někoho pro vás blízkého. Pamatujte přitom na výběr správného barevného odstínu, kterým uděláte opravdovou radost.