Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Plavky

Plavky

Čas strávený u vody může být velice příjemný. A na mysli nemáme jen letní období, ve kterém vyrážíme k moři či třeba jen na zahradu k bazénu. Mnoho lidí se plavání věnuje i jako krásné sportovní aktivitě, která posílí jejich postavu i zdokonalí výdrž. Navíc si při tomto druhu pohybu i krásně odpočineme. Nehledě na to, že plavání je vhodné téměř pro všechny. Nezbytnou pomůcku zde přitom pochopitelně symbolizují plavky, které by proto měly být vybrány tak, aby přesně splnily očekávání, podtrhly naše přednosti a dodaly nám tak další dávku sebevědomí.

Pro ženy, muže i děti

U nás si nakoupí celá rodina. Ještě před samotným nákupem je však nutno rozmyslet si, k čemu budou plavky primárně sloužit. Dámy je mohou shánět výhradně ke sportovní aktivitě či naopak jen na opalování. Podle toho se bude odvíjet střih a stavba každého modelu. U mužů bude zřejmě střih plavek korespondovat se střihem jejich nejpoužívanějšího typu spodního prádla. Nosíte-li tak například každý den boxerky, sáhnete po nich zřejmě i při nákupu oděvu do vody. Pro závodní plavání se kvůli nejnižšímu odporu vody hodí slipy. A stejné to bude i u chlapeckých plavek. U dívčích poté můžete opět vybírat z jednodílných či dvoudílných modelů, zde však primárně záleží i na věku budoucí nositelky a způsobu využití. Sport si zkrátka žádá plavky vcelku.

Rychleschnoucí čí chloruodolné

Některé modely mohou disponovat i nějakou tou zajímavou funkcí, která z nich možná ve vašich očích udělá vhodnějšího kandidáta. Zvolit si tak můžete například rychleschnoucí plavky. Jejich vlastnost je přitom krásně obsažena v názvu. Vždy je lepší, když jsou plavky téměř okamžitě suché, předejdete tak případnému zbytečnému nachlazení. Pokud budete dané zboží často využívat především na bazénech, jistě se poohlédněte po těch, které se označují jako chloruodolné, vydrží vám poté déle.

Kam dál?