Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Dětské plážové doplňky

Co by to bylo za plavání či koupání bez pořádných doplňků, které dokáží pobyt strávený u vody pořádně zpříjemnit? U nás najdete hned několik dětských nezbytností, na které při nákupu jistě nesmíte zapomenout.

Sukně či šaty pro malé slečny

Pokud vyrážíte do teplých krajin, jistě přemýšlíte nad tím, co svým ratolestem pořídit pro pobyt na pláži. Pro slečny je nejjednodušší na plavky natáhnout roztomilou sukni či sportovní šaty a rázem máte s oblečením vystaráno. Velice oblíbené jsou i dětské legíny.

Ochrana proti sluníčku

Na tu je třeba pamatovat za všech okolností, jelikož dětská pokožka může být na ostré paprsky poměrně citlivá. Děti by proto vždy měly mít kšilt, který bude chránit jejich oči, ale zapomenout nesmíme ani na speciální rukávky. Tato část oblečení tak supluje takový kabátek (pochopitelně nezateplený) a chrání ruce i ramena před UV zářením.

Čepice pro nadějné plavce

Pokud vaše děti navštěvují hodiny plavání, jistě se neobejdou bez praktické plavecké čepice. Ta především slečnám ušetří notnou dávku času spojenou se sušením vlasů. Čepice je rovněž vyžadována, aby všechny vlasy byly hezky pohromadě schované a ve vodě malým plavcům nepřekážely.

Nebo vaše děti touží prozkoumat mořské dno?

Poté by jistě chtěly mít oči otevřené. K tomu jim perfektně dopomohou plavecké brýle, které neumožní jediné kapce vody, aby skončila v jejich očích. Hodí se tak jako výbava na dovolenou nebo jako nepostradatelná pomůcka pro hodiny plavání, aby dítě mohlo mít hlavu ponořenou a nemuselo přivírat oči.