Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Dívčí plavky

Dívčí plavkyPotřebuje vaše dcera či vnučka nové plavky a vy hledáte ten správný model, který by jí po všech stránkách seděl? Poté se jistě rádi dozvíte, jaké možnosti se vám naskýtají.

Dvoudílné nebo jednodílné?

Tuto otázku je třeba položit si jako úplně první. Záleží pochopitelně, jaké preference má i budoucí nositelka. Jednodílný typ se hodí obzvláště pro mladé slečny, které se ve svém volném čase věnují plavání jakožto aktivnímu sportu. Díky jejich jednoduchému střihu totiž tyto plavky umožňují perfektní pohyb ve vodě. Pro malé parádnice poté zase budou vhodnější ty dvoudílné. V takto mladém věku pochopitelně horní díl nepřináší žádnou podporu, pouze zakrývá to nejnutnější. U spodního dílu dále můžete vybírat mezi různými variantami. V nabídce je klasika, spodní díl s nohavičkami nebo ozvláštněný třeba roztomilou sukýnkou.


Veselé barvy

Dětem pochopitelně patří pestré barvy, čemuž odpovídá i nabídka dětských plavek. U dívek se tak dočkáte tradiční růžové, červené nebo třeba žluté. Zapomenout nesmíme ani na nejrůznější zdobení či potisky ve formě puntíků. Z naší nabídky si jistě vyberete perfektní model pro vaše děti.