Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Erotické prádlo

Vztah je třeba udržovat ve všech oblastech. Jednou z nich je přitom i ta sexuální, která provází snad každý pár. Ozvláštnění může přitom mít mnoho podob. Čas od času neuškodí netradiční místo či nějaká ta pomůcka. Už jste však vyzkoušeli naladit se na tu správnou notu s pomocí erotického spodního prádla?

Pro obě pohlaví

Tento druh spodního prádla, který bývá zpravidla sofistikovaně řešený, toho často skrývá jen tolik, kolik je třeba, aby naplno zafungovala i fantazie. Není přitom doménou pouze žen, velice zajímavé kousky totiž najdeme i v pánské části. Popisovaná oblast toho v sobě skrývá opravdu mnoho. Představitelky něžného pohlaví si tak například mohou vybírat z přiléhavých korzetů zdůrazňujících jejich smyslné křivky nebo mohou sáhnout po některé soupravě, která zpravidla zahrnuje rafinovanou podprsenku a kalhotky (často se jedná o tanga). Zapomenout však nesmíme ani na nejrůznější kostýmy, které nám na malou chvíli dovolí být někým jiným. Vybírat si můžete i z nejrůznějších sukýnek a krátkých šatů. Pěkné sexy košilky jsou další částí, která by ve vašem šatníku chybět rozhodně neměla. Věřte, že na partnera udělá mnohem větší dojem než obyčejné tričko. Pokud chcete vše dovést k dokonalosti, jsou tu pro vás i svůdné punčochy, podvazkové pásy nebo ozdoby.

A jak již bylo řečeno, ani muži zde nepřijdou zkrátka, i když jejich výběr není tolik široký. Snad nejznámějším a nejoblíbenějším kouskem se staly pánská tanga, které dokonale zvýrazní hýždě. K dostání jsou však i nejrůznější body či soupravy se síťovaným vrchním dílem. Zahrát si poté rovněž můžete roli policisty nebo třeba námořníka.

Různé příležitosti

Udělat radost svému partnerovi můžete samozřejmě kdykoliv. Pokud ale třeba dumáte nad originálním dárkem a nemůžete za nic na světe na nic přijít, věřte, že takové překvapení jistě udělá radost každému.

Kam dál?

Dámské erotické prádlo Pánské erotické prádlo
Dámské
erotické prádlo
Pánské
erotické prádlo

 

Další témata

Materiály erotického prádla
Materiály erotického prádla