Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Dámské erotické prádlo

Dámské erotické prádloKaždá žena se z pochopitelných důvodů chce svému protějšku líbit. A proto není divu, že tak často a ráda nakupuje. Erotické prádlo zase tak často nehledáme, a když už ano, mělo by to stát za to. Jelikož sexuální oblast je nedílnou součástí každého vztahu, musíme ji patřičným způsobem udržovat. A právě k tomu nám může ten správný kousek dopomoci.

Skvělé překvapení

Dámské erotické prádlo se často stává synonymem pro zajímavý dárek. Překvapit se přitom můžete vzájemně. Muži totiž ocení, když jim partnerka například k narozeninám daruje sebe, navíc oděnou v hezkém prádle nebo netradičním kostýmku. Naopak muži zase mohou věnovat například noční košilku své vyvolené jako důkaz toho, že stojí o to, aby se cítila krásná. Pokud se rozhodnete pro některé odvážnější kousky (například hraní rolí v patřičném převleku), je nutno si nejprve zjistit, zda o to druhá polovička vlastně stojí. Diskuze týkající se sexuálního života by měla být nedílnou součástí každého správně fungujícího vztahu. Jednoduše si sedněte u skleničky vína a zkuste vyzvídat, zda toho druhého něco podobného neláká. Pokud ucítíte, že ano, můžete směle vybírat. Naopak negativní postoj respektujte, jelikož v posteli platí více než kde jinde, že do žádných praktik bychom toho druhého nutit neměli a souhlasit tak musí vždy oba.

Vybíráme správný kousek

Nejprve si ujasněme jedno pravidlo. Nikdy se při nákupu nerozhodujte jen podle svých vlastních preferencí. Musíte tolerovat i partnera a nevybírat tak pouze to, co se líbí vám. Pokud prádlo vybírá žena za cílem potěšit svého ochránce, jistě si musí uvědomovat, co mají muži obecně rádi. Určitě to budou kousky, které toho zahalují spíše méně, možná váš partner bude chtít vyzkoušet něco typického pro filmy pro dospělé. V každém případě se snažte podtrhnout svoji ženskost správným střihem. A rovněž barvy volte nejen podle své záliby. Ne všem pánům totiž růžová nevadí.

Jestliže je naopak nakupujícím muž, měl by vždy zvážit i stanovisko partnerky. Pěknou košilkou jistě nesáhnete vedle, stejně jako odhalujícími kalhotkami či podprsenkou. U prádla typu bodystocking si vždy buďte jisti, že bude spokojená i vaše drahá polovička. Zvažte, zda se v daném kousku bude vaše partnerka cítit dobře a nevystavíte jí nějaké trapné situaci špatně zvoleným střihem vzhledem k její postavě.

Jaké máme druhy?

A teď to nejdůležitější. Je na čase si z jednotlivých typů vybrat ten správný kousek, který dokonale sedne vám oběma. Jako první si představíme body. Tento kousek svým střihem nápadně připomíná jednodílné plavky. Krásně zvýrazní zadeček a postavu. Dále je zde již zmiňovaný bodystocking, který zahaluje jemnou síťovinou celé tělo a zpravidla disponuje otevřeným rozkrokem. Vzrušující, nemyslíte?

Erotické kalhotky i podprsenky zpravidla odhalují něco navíc než klasické kousky. Kalhotky tak například mohou mít opět otevřený rozkrok, podprsenka zase často nezakrývá bradavky. Svůdné dokáží být i korzety, které se hodí i pro ženy, které nemají postavu modelky. Skvěle totiž dokáží stáhnout problematické partie a vytvořit tak perfektní křivky. Vašeho partnera rozhodně patřičně nažhaví i erotické košilky, které bývají často zhotoveny z průsvitných materiálů.

Velice oblíbeným kouskem jsou erotické kostýmy. Zde si můžete vybrat mezi nejrůznějším zhotovením a proměnit tak vaše postelové hrátky ve vzrušující scénu. Zahrajte si na návštěvu u doktora nebo se vžijte do role sexy policistky.

Vše musí být naprosto dokonalé, a proto nesmíme zapomenout ani na nejrůznější doplňky. Muže rozhodně nenechají chladnými podvazkové pásy či samodržící punčochy, které tak odvážně prodlouží nohy. A co takhle nálepky, které vám nápadně zakryjí prsní bradavky? Samozřejmě, místo toho, abyste je schovali tak jen připoutáte pohled, o což jde.

A v neposlední řadě existují i župánky, sukně či šaty, které toho zakrývají jen tolik, aby naplno fungovala fantazie. Kde jinde než v posteli můžete dát prostor sukýnce sahající jen do poloviny zadečku?

Kam dál?

Erotické body Bodystocking Erotické doplňky
Erotické body Bodystocking Erotické doplňky
Erotické body Erotické korzety Erotické kostýmy
Erotické kalhotky Erotické korzety Erotické kostýmy
Erotické košilky Erotické ozdoby Erotické podprsenky
Erotické košilky Erotické ozdoby Erotické podprsenky
Erotické podvazkové pásy Erotické punčochy Erotické soupravy
Erotické podvazkové pásy Erotické punčochy Erotické soupravy
Erotické sukně Erotické šaty Erotická tílka
Erotické sukně Erotické šaty Erotická tílka
Erotická trička Erotické župany  
Erotická trička Erotická župany