Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Klasické kalhotky Rio

Klasické kalhotky RioSnad nejznámější druh kalhotek na světe nese označení jako kalhotky Rio. Jejich nositelkami bývají ženy nejrůznějšího věku a tento typ je vhodný rovněž i pro děti. Vyrábějí se v nejrozmanitějších barevných provedeních, s ozdobami, potiskem, krajkovým motivem či například ozdobou ve formě mašličky. Jak jistě tušíte, na výběr je toho spousta.

Věnujme nejprve pár slov popisu. Tyto kalhotky jsou střižené obvykle pod pupík a ve své zadní části zakrývají celý zadeček. Mohou být vykrojeny buď více či méně, to se již dělí model od modelu.

Důležitá je velikosti

Tak je tomu ostatně o veškerého spodního prádla. U kalhotek však ženy mívají s velikostí občas poněkud problém. Vybírají si buď zbytečně volné či naopak příliš těsné. Obě varianty jsou ovšem nevhodné. Ty volné vám budou dělat nevzhledné hrbolky pod oblečením a nebudete se v nich vůbec cítit tak jistě, oproti tomu příliš obtažené kalhotky se mohou podepsat i na vašem zdraví. Otlačeniny, špatný průtok krve a tak dále. Vždy si proto vybírejte kalhotky přesně dle vašeho obvodu boků.

S čím tyto kalhotky nosit?

Jelikož se jedná o opravdu nejrozšířenější typ spodního prádla, bude tomu odpovídat i počet příležitostí, kdy si jej můžete obléknout. Zkrátka - pokud se v nich cítíte dobře, klidně je noste každý den. Výjimku budou tvořit akorát těsné šaty, sukně či třeba legíny, pod kterými by mohly být jednotlivé švy vidět.

Tyto kalhotky bývají nejčastěji zhotoveny převážně z bavlny, která je příjemná na každodenní nošení. Zpravidla nezpůsobuje vyrážky, nechává pokožku dýchat a jedná se tak o velmi vhodný materiál, a to jak z hlediska nositelnosti tak i praní, bavlně není třeba věnovat žádnou speciální péči.