Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Pánské plážové doplňky

Plážová osuškaPokud je právě voda váš přírodní živel, jistě v ní často a rádi trávíte svůj volný čas. A delší pobyt se pochopitelně neobejde bez nejrůznějších doplňků, které celou aktivitu dokáží zpříjemnit. Pojďme si proto nyní prozradit, jaké z nich můžete objevit právě u nás a k čemu vám budou přínosné.

Čepice a brýle pro plavce

Nejprve tady máme něco pro ty z vás, kteří plavání považují za příjemnou sportovní aktivitu. K té neodmyslitelně patří dvě pomůcky. Plavecká čepice se vám bude hodit v případě, že máte například delší vlasy a nechcete, aby vám nikde překážely a přitom zůstaly suché. V zimě se poté nemusíte obtěžovat s jejich vysušením. Druhou nezbytnou pomůcku symbolizují plavecké brýle. S nimi budete moci hlavu s klidem v duši ponořit pod vodu bez nutnosti přivírat oči. Hodit se budou i pro nadšené amatérské potápěče, kteří například chtějí prozkoumat mořské dno na dovolené.


Kšilt proti sluníčku

Při delším pobytu u vody vás v létě jistě bude hřát sluníčko. Ovšem není moc příjemné stále přivírat oči kvůli jeho silnému svitu. Pomůže vám právě stylový kšilt.

Osuška nemůže chybět

Jistě to znáte. Pořádně si zadovádíte ve vodě, a poté se jen chcete vyvalit na sluníčko a nachytat bronz. Proč si to ale nezpříjemnit a nelehnout si na obrovskou osušku?

I pánové mají push-up pomůcku

Jestliže vás tíží, že v plavkách nevypadáte přesně tak, jak byste si přáli a chcete přidat objem do určité části vašeho těla, není nic jednoduššího než si zakoupit speciální push-up pomůcku. Právě ta dodá do vašeho klína toužebný objem, který přitáhne pohled nejedné ženy.