Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Slipy

SlipyPánové mají při výběru spodního prádla podstatně snazší rozhodování než dámy. Jednu z možností přitom symbolizují právě slipy. Tento kousek je přitom svým střihem velice blízký klasickým dámským kalhotkám. I proto bývají slipy někdy ze strany mužů odmítány. Ovšem pokud se budete řídit základními pravidly, bude na vás toto spodní prádlo vypadat skvěle.

Hlavně padnoucí velikost

Jak jsme již v úvodu nastínili, střih se podobá dámským kalhotkám. To znamená, že slipy zakrývají celé hýždě a ve své přední části vše potřebné. A nyní k velikosti. Není nic horšího než neúměrně volné slipy. Pokud takový kousek vlastníte, rychle s ním pryč ze skříně. Jednak to vypadá značně neesteticky a jednak špatnou velikost spatří i kolemjdoucí. Pod kalhotami to zkrátka vidět jde. Příliš těsné spodní prádlo vám zase ubere na komfortu a rozhodně to není nic pozitivního ani pro vaše zdraví.


Příjemný materiál

Slipy bývají nejčastěji zhotoveny z bavlny. Ta je přitom velice pohodlná, pohlcuje vlhkost a nechává vaší pokožku dýchat, což rovněž představuje důležitý aspekt. Předejdete tak díky tomu nejrůznějším vyrážkám.

A při jaké příležitosti slipy oblékat? No, je to na vás, máte zcela volnou ruku. Pokud se v nich cítíte pohodlně a nic vám s nimi neschází, poté jsou ideální pro každodenní nošení. Nezapomínejte však, že upínat se jen na jednu barvu nestačí, minimálně rozlišujte světlé a tmavé.