Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Typy pánských plavek

Nedílnou součást vašeho outfitu, ve kterém pravděpodobně vyrazíte k nějaké té vodní ploše, budou symbolizovat právě plavky. A jelikož se jedná o velice důležitý kousek, stoprocentně se nevyplatí podcenit jeho výběr. Správný model by vám měl totiž po všech stránkách maximálně vyhovovat, zaručovat pohodlí a v nejlepším případě i lichotit lidskému oku.

Volné kraťasy

Začněme nyní s výčtem možností, které se pro vás naskýtají. Tou první se staly plavky, které svým střihem velmi blízce připomínají kraťasy. Jejich délka může přitom dosahovat do půlky stehen či až ke kolenům. Tento typ se vyznačuje svým volným střihem, jenž si bere za úkol svému nositeli nikde nepřekážet a nesvazovat jej. Kraťasy tak poskytují opravdu vysoký komfort, navíc vypadají pěkně v každém věku a dokáží i lichotit postavě.

Těsnější boxerky

Druhou variantu představuje střih boxerek. Pravděpodobně se bude jednat o ideální variantu pro všechny pány, kteří tento druh spodního prádla preferují i při běžném nošení. Boxerky jsou těsnější než šortky a obepínají tak vaši postavu. Díky elastické plavkové látce však přitom stále poskytují dostatek pohodlí. Hodí se jako jedna z variant pro aktivní plavání.

Slipy pro sportovce

Ovšem pokud hledáte variantu, která by splňovala všechny podmínky pro efektivní plavání, jistě si vyberete převážně z této kategorie. Slipy zakrývají jen to nejnutnější, což však při plavání plně postačuje. Navíc díky svému střihu nijak nezpůsobí odpor vody a vy tak budete nadšení ze svého pohybu.

Všechny varianty jsou samozřejmě dostupné v různých barevných provedeních. Zapomenout nesmíme ani na nejrůznější plážové doplňky, které vám zpříjemní chvíle strávené u vody. Jistě proto nezapomeňte do kategorie obsahující například plavecké brýle, čepice či osušky alespoň nahlédnout.

Plavky slipy Plavky boxerky Plavky šortky
Pánské plavky slipy Pánské plavky boxerky Pánské plavky šortky