Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Dámské dvoudílné plavky

Dámské dvoudílné plavky

Blíží se vám termín dovolené a vy ještě stále sháníte padnoucí outfit, se kterým letos na pláži zabodujete? Poté jistě stojí za to vzít v úvahu dámské dvoudílné plavky. Předem se prosím zkuste vyhnout myšlence, že tento kousek sluší jen hubeným modelkám. To určitě není pravda. Popisovaný typ se totiž skvěle hodí pro dámy, které se nebojí ukázat svoji postavu, i když neodpovídá těm z přehlídkových mol (což je vlastně nemožné). Jestliže je navíc vaším primárním cílem krásné bronzové opálení, jen těžko jej dosáhnete s plavkami zahalujícími celé vaše tělo.

Různé střihy i barvy

Samozřejmě, že ženy jsou vybíravé, a proto designéři neváhají stále vymýšlet něco nového, čímž by oko něžného pohlaví bylo potěšeno. Nemusíte se tak obávat, že na vás čeká jen jeden jediný střih kalhotek či podprsenky. Vybírat můžete z modelu s kosticemi i bez, se zavazováním kolem krku či zapínáním jako u klasické podprsenky. Variantu, která u vás nakonec zvítězí, vždy volte s ohledem na vaše proporce. Plošší hrudník si zaslouží trojúhelníkové plavky či horní díl typu bandeau (tedy jen takový pás bez ramínek). Jestliže vás příroda obdarovala v těchto partiích více, určitě oceníte nutnou podporu formou kostic a vycpaných košíčků. Nezapomínejte, že podprsenka musí dokonale sedět, a proto se při oblékání nebojte pohrát si s délkou ramínek i zapínáním.

U spodního dílu opět máte několik možností, liší se zpravidla svoji výškou. Některé zakrývají jen to potřebné, jiné zase navíc i disponují zeštíhlujícím efektem díky vyššímu pasu. Při rozhodování o barvě a celkovém designérském provedení už samozřejmě vše závisí jen na vás. Každé ženě sluší jiný odstín, jistě si však vyberete podle svých představ. Zmínit nakonec můžeme i fakt, že i když nejste zcela spokojeni se svoji postavou, můžete důležité partie zvýraznit i v plavkách. Pokud tak toužíte po tom upoutat pozornost na krásně tvarovaná ňadra nebo potřebujete této části dodat na objemu, jistě doporučujeme sáhnout po takovém modelu, který zde například má zdobení ve formě třásní. Stejně tak lze postupovat u spodního dílu. Kalhotky s mašličkou na bocích je tak vyzdvihnou a dají vyniknout okouzlujícím křivkám.

Kam dál?