Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Erotické body

Erotické bodyPro chvíle plné touhy a vášně není na škodu mít připravený nějaký ten kousek, který ještě více povzbudí vašeho partnera. A jedním z nich je právě i erotické body, které vyzdvihne vaše přednosti a probudí ve vás s partnerem pořádného ďábla.

Něco zakryje a něco zase ne

Střih každého tohoto kousku se může v něčem lišit. Některá body totiž například nechávají zcela odkrytá poprsí, jiná se zase soustředí na otevřený rozkrok. Vše je zkrátka uzpůsobeno milostným hrátkám. Velice vzrušující může být i to erotické body, které tvoří jen nejrůzněji pospojované provázky. Jak již správně tušíte, takové body toho nechává odhaleného opravdu hodně, což však na druhou stranu může partnera jen těšit. Pokud chcete sáhnout raději po něčem zahalenějším, i pro vás je zde bohatá nabídka. Častým zdobením se přitom v těchto případech stala krajka, která tak vytváří velice smyslnou součást.


Na postavě nezáleží

Žen, které mají postavu modelky, je na celém světě opravdu málo. Proto se jistě nenechejte tímto faktorem ovlivňovat. Partnerovi se totiž stoprocentně líbíte právě taková, jaká jste. Rozhodnete-li se jej tímto oblečkem překvapit, uděláte jedině správný krok. Erotická body se vyrábí hned v několika velikostech, z nichž si jistě vyberete.

S čím kombinovat?

Nestačí si jen obléci popisovaný kousek a rychle běžet za svým partnerem. Aby byl totiž efekt co nejúčinnější a vaše drahá polovička z vás byla opravdu hotová, chce to správně sáhnout i po vhodných doplňcích. V tomto případě budou skvěle vypadat podvazkové pásy či samodržící punčochy. Ten správný erotický náboj poté ještě dodají vysoké podpatky. Jestliže namítáte, že to na nich moc neumíte, nezoufejte. Patrně je totiž na sobě moc dlouho mít nebudete, stejně jako zbytek outfitu. Jestliže poté dále sáhnete po bodíčku, které nezakrývá prsa, můžete vyzkoušet i speciální nálepky na bradavky různých tvarů.

Dovolit si dále můžete i výraznější líčení. Nezapomínejte totiž, že z vás musí vyzařovat ta správná energie, která rozproudí krev nejen vám.