Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Erotické korzety

Erotický korzetKterá žena by nechtěla být neustále neodolatelná a své okolí ohromovat dokonalými křivkami? Zřejmě si každý dokáže odpovědět sám, že se jedná o sen každé ženy. A protože někdy je třeba tomu perfektnímu vzhledu trochu dopomoct, aby narostlo i naše sebevědomí, objevily se ve světe módy důmyslné korzety.

Ohrožení zdraví? Již nehrozí

V dávných dobách bývalo nošení korzetu docela nebezpečné. Konkrétně se jedná o rokoko či konec 19. století, kdy si dámy chtěly vytvořit téměř vosí pas, a proto korzet co nejvíce stahovaly. Asistovalo přitom hned několik žen, aby byl výsledek co nejdokonalejší, bohužel však často docházelo k poškozování vnitřních orgánů. Ale už dost historie, současné korzety jsou na tom již lépe a nic se vám nestane.Jak to funguje

Tato součást oděvu lehce stáhne váš pas, čímž dojde ke zvýraznění boků a hrudníku, čímž se vytvoří dokonalé ženské tělo po vzoru přesýpacích hodin. Korzet je vyztužen kosticemi, které pomáhají lepší opoře poprsí. Zahaluje tak celý trup a jeho konec zpravidla dosahuje k začátku pánevní kosti. Zadní část poté tvoří šněrování, některé korzety jej mají v přední části, aby si žena vystačila sama.

A teď hurá do postele

No a na závěr to nejdůležitější. Jelikož se nacházíme v sekci erotického spodního prádla, jistě neuškodí zmínit, že korzety bývají často zhotoveny tak, aby důmyslně odkrývaly poprsí své nositelky. Doplnit je pak navíc můžete s pomocí podvazkového pásu a sexy punčoch. A nezapomeňte ani na patřičné kalhotky. Troufnete si na ty s otevřeným rozkrokem? Váš partner bude nadšený.

Korzety bývají mimo klasické sexuální praktiky hojně využívány při BDSM hrátkách. Zde jej může nosit jak dominantní tak submisivní jedinec. První zmíněný si jej přitom oblékne spíše z estetických důvodů. Submisivní osoba poté obvykle mívá korzet velmi těsně stažený a bývá tak lehce omezována, což milovníkům této hry dodá to správné jiskření a napětí.