Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Erotické košilky

Erotické košilkyI během spánku by se každá žena měla cítit neodolatelně, a proto se určitě nevyplatí spát jen tak v ledajakém tričku, které nám padne pod ruku. Raději investujte do kvalitní erotické košilky, která vám poskytne kýžený komfort a přitom bude partnera pohled na vás dráždit.

Krásně ozdobená

Noční košilky jsou na výběr v mnoha barevných variantách. Často bývají ozdobeny krajkovým lemem či mašličkou. Látka erotické košilky je obvykle průhledná, aby tak dala znát, co majitelka vlastně skrývá. Některé modely mohou disponovat průhlednou látkou i na místě poprsí, což působí ještě více vyzývavě. Pokud vám to nevyhovuje, jistě si vyberete ze široké škály jinou. Rovněž máte na výběr košilky s kosticemi i bez. Někomu může spaní s nimi dělat potíže a snižovat komfort, na druhou stranu vám vykouzlí krásné křivky v oblasti ňader.


Vhodný dárek

Pokud jste muž a přemýšlíte, čím vaši milovanou lásku obdarovat, věřte, že s pěknou košilkou nikdy nesáhnete vedle. Rovněž je poměrně jednoduché odhadnout velikost, která bude sedět. Součástí jsou často i kalhotky, takže můžete koupit pěkný set a udělat tak vaší polovičce radost.