Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Erotické kostýmy

Erotický kostým školačkaChtěli jste si někdy vyzkoušet, jaké by to bylo stát se na malou chvíli někým jiným? Pokud je vaše odpověď kladná, jistě si najdete zalíbení v erotických kostýmech. Kde jinde než v sexuální oblasti bychom měli popustit uzdu své fantazii a nechat se unášet v roli někoho úplně jiného.

Každá si najde to svoje

Ne všechny ženy touží po tom vžít se do povolání zdravotní sestřičky, a proto je třeba výběr neuspěchat. Pořádně si promyslete, co by se vám a vašemu partnerovi nejvíce líbilo, určitě není dobré myslet jen na svoje preference. Zatímco vy tak například můžete chtít být ta sexy policistka, která ukáže svůj přísný obličej, partner se tak nemusí cítit dobře. A jelikož sex je záležitostí dvou lidí naladěných na stejnou notu a do ničeho nesmíte jeden druhého nutit, je dobré si nejprve promluvit a klidně i nenápadně zjistit, co si můžete dovolit.


Jak na to?

Určitě chápete, že je hloupost si uprostřed milostných hrátek vzpomenout na svůj kostýmek a utíkat se převléct. Vše by proto mělo být předem nachystáno. Pro vaši inspiraci vám nyní přinášíme několik okamžiků, kdy budou kostýmy působit nenuceně a přitom svoji drahou polovičku pořádně nažhavíte.

Využijme nyní již zmíněného kostýmu policistky. Realizace takové hry je poměrně jednoduchá. Svůj kostým si jednoduše sbalíte s sebou a odjedete sama autem na nějaké odlehlejší místo, kde se převléknete. Svému partnerovi poté můžete zavolat, pokud se stydíte, bude lepší SMS zpráva s tím, že pro něj máte překvapení. Partner logicky dorazí rovněž autem a vy rázem můžete rozdávat pokuty. Nebo mu dovolíte nezaplatit, když udělá něco, co si sama přejete? Zde už je to na vás …

Řadu mužů rovněž zaujme kostým pokojské. Krátká sukýnka, která se při každém předklonu ještě více nadzvedne, kdo by odolal? K zajištění té správné atmosféry vám postačí i váš domov, chcete-li situaci ještě více ozvláštnit, můžete k tomu využít některý z hotelů, kde si budete za dveřmi vašeho pokoje hrát na ochotný personál. Cizí prostředí patrně ještě umocní onen zážitek a stoprocentně bude na co vzpomínat. Stačí tak jen vyrazit na nějaký ten víkendový pobyt a vaši drahou polovičku tak příjemně překvapit.

Poslední z nápadů se bude perfektně vyjímat jako vánoční dárek. Obleček jedné z pomocnic Santa Clause pro malé zpestření bohatě postačí. Hodí se zvláště tehdy, pokud s kostýmy teprve začínáte a chcete nejprve zkusit něco méně výrazného. Po rozbalení všech dárečků pod stromečkem tak na partnera může čekat ještě jeden, jen pro změnu v posteli.

Jednotlivých převleků však pochopitelně existuje nepřeberné množství, a proto nezoufejte, pokud jste si z výše uvedených svého favorita nevybrali. Určitě to brzy napravíte.