Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Erotické ozdoby

Erotické ozdobyKaždý správný outfit by se měl mimo jiné skládat z doplňků. Právě ty jej totiž dotváří a dělají jej výjimečným. A to stejné pravidlo by mělo platit i v sexuální oblasti. Chcete-li svého partnera zaujmout něčím novým a nečekaným, nyní máte možnost. Mluvit přitom budeme o samolepkách na bradavky, té pravé dekoraci pro vaše poprsí.

Skryjete to nejdůležitější

Co si budeme nalhávat, muži chtějí své protějšky odhalovat postupně. Co by je těšilo na tom, kdyby vás dostali naservírovanou na stříbrném podnose bez jediného zakrytého kousku. A právě od toho jsou tady vzrušující samolepky. Pánové se poté budou cítit výjimečně a erotická hra může začít.

Mnoho stylů

Záleží jen na vás, které se vám zalíbí nejvíce, na výběr je jich opravdu hodně. Volit můžete z těch ve tvaru polibku, srdce či třeba květiny. Pro ty odvážnější z vás jsou zde poté samolepky se střapci. Jistě vás oba bude napínat jemné tahání za tuto část a následné odkrytí toho, co se pod nimi vlastně skrývá.

Tyto ozdoby jsou dělané tak, aby vydržely více použití, rozhodně se tak nejedná o investici pouze na jeden večer. Mezi další ozdoby, ze kterých si můžete vybrat patří i podvazky či ozdoby kolem krku. Nezapomeňte všechny doplňky vhodně kombinovat s dalším erotickým prádlem, abyste tak umocnili onen konečný efekt.