Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Erotické punčochy

Erotické punčochyChcete-li, aby se váš partner při pohledu na vás posadil na židli, je třeba si důkladně promyslet, co si pro vaše postelové hrátky obléknete. Hezké spodní prádlo je pochopitelně základ, můžete jej však lehce vyměnit třeba za nějaký ten pěkný kostým a zkusit si zahrát roli. K tomu všemu vám však ten finální šmrnc dokreslí právě erotické punčochy, které muži zbožňují.

Krajkové či se speciální ozdobou

Pokud si obléknete pouze nějakou tu erotickou soupravu, můžete si vybírat z klasických punčoch či těch samodržících. Ty bývají často opatřeny krajkou nebo jiným zdobením. Sháníte-li však punčochy například ke kostýmu pomocnice Santa Clause, klidně sáhněte po sytě červených, které celkový vzhled krásně podtrhnou. Některé punčochy dále disponují í nějakou tou ozdobou. Mašli tak můžete nalézt na přední straně stehen (tam, kde končí samodržící punčochy) nebo třeba naopak až u kotníku.


Nezapomeňte na podpatky

Cítit se jako filmová hvězda si jistě přeje nejedna osoba něžného pohlaví. Punčochy se budou o to více vyjímat, obujete-li si k nim lodičky na vysokém podpatku. Nezapomeňte trochu natrénovat chůzi a klidně sáhněte po těch opravdu vysokých. S největší pravděpodobností s nimi nebudete trhat rekordy ve vysokohorském výšlapu, ale jen v posteli s vaší drahou polovičkou.