Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Erotické šaty

Erotické šatyPřemýšlíte, jaký model udělá vašemu partnerovi radost? Poté určitě nesmíte zapomenout zvážit erotické šaty. Jen tento jediný kousek oblečení totiž ve vás obou dokáže vyvolat ty správné pocity a dovolit tak, aby se další noc stala nezapomenutelnou.

Sexy zdobení

Je jasné, že tento kousek oděvu toho příliš mnoho nezakryje. Popisované šaty obvykle sahají těsně pod hýždě. Často bývají opatřeny zdobením ve formě krajky či síťoviny. Chybět nesmí ani hluboký výstřih, který přiláká pánskou pozornost. V některých případech přitom ňadra zůstávají zcela odkryta. Mnohdy se rovněž setkáte s průsvitným či lesklým materiálem. Jelikož erotické šaty patří pouze mezi stěny vaší ložnice a vy se s nimi nebudete ukazovat nikde na veřejnosti, nemusíte se bát trochu se odvázat. Uvidíte, že svého partnera mile překvapíte a on velice rychle přistoupí na vášnivou milostnou hru.


Vyberte, na co si troufnete

Při nákupu vždy pamatujte na svůj vlastní odhad. Pokud patříte mezi majitelky spíše plochého hrudníku, raději šaty s vykrojenými otvory pro ňadra vynechejte. Rovněž berte v potaz svoji postavu. Štíhlejším dámám bude lichotit obepnutý střih, pokud vám však příroda nadělila krásné oblé křivky, budete přitažlivější spíše ve volnějších šatech. Nezapomínejte na vhodnou kombinaci doplňků. Hezky budou vypadat například rukavičky či samodržící punčochy.

Vždy pamatujte na to, že se musíte cítit sama sebou. Nebuďte zbytečně nervózní, když nastoupíte před svůj protějšek takto nastrojená. Snažte se být sebevědomá a věřte, že se mu určitě líbíte. A proto se nevzmůže na jediné slovo.