Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Erotické sukně

Erotické sukněJak již jistě správně tušíte, nebude se jednat o část oděvu, která by ženám sahala až po kotníky, právě naopak. Erotické sukně dokáží vnést do sexuální oblasti to správné vzrušení. Hodí se pro ženy, které rády provokují a chtějí svého partnera patřičně nažhavit.

Co pod ni?

Erotické sukně opravdu zahalují jen to nejnutnější, v některých případech ani to ne. Díky jejich délce tak patrně dlouho nezůstane skryto to, co se pod tímto kouskem látky nachází. Buď můžete zůstat bez ničeho, nebo sáhnout po pěkných kalhotkách. Skvěle se přitom budou hodit tanga. Chcete-li svůj protějšek rozpálit co nejvíce, doporučit můžeme i kalhotky s otevřeným klínem.

A co naopak k ní?

Důležité rovněž je rozmyslet si, co si k erotické sukni dále obléknete. Hezky přitom bude vypadat i klasická podprsenka. Když již odhalujete spodní část, mohlo by ukazování poprsí působit trochu lacině. Někdy to však bývá součástí sexuální hry, a proto záleží, na jakou notu jste oba dva naladěni. Pokud chcete působit opravdu chtivě, přidejte korzet a sexy punčochy. V takové kombinaci budete nepřehlédnutelná a zážitek bude stát opravdu za to.