Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Spodní díly plavek

 
Spodní díl dámských plavekDvoudílné plavky patří mezi velice oblíbené, už jen z toho důvodu, že dovolují nejrůznější kombinace. U spodního dílu si přitom můžete vybírat hned z několika střihů. Věnujte nákupu dostatek času a zvolte si proto ten model, ve kterém se budete cítit nejlépe a který také nejvhodněji zalichotí vaší postavě.

Na výšce záleží

A mluvit zde budeme o výšce spodního dílu, pochopitelně. Na výběr jsou celkem tři varianty. Ta první toho přirozeně zahaluje nejméně, jedná se tedy o klasické kalhotky. Pokud chcete trochu schovat bříško, můžete sáhnout spíše po středně vysokých či vysokých kalhotkách. Díky tomu, že budou tyto partie schované, se ostatní zaměří na jiné části vašeho těla, které tak můžete naopak vyzdvihnout. Jestliže chcete například přilákat pohled na krásné boky, sáhněte po kalhotkách s mašličkou či jinou ozdobou právě v této části. Častým střihem dále bývají i kalhotky s nohavičkou, které tak zahalují silnější hýždě a přitom působí stále atraktivně.

Odvážné kalhotky pro větší opálení

Jestliže si plavky kupujete s primárním účelem dosáhnutí krásného opálení na co největší ploše vašeho těla, jistě můžete zvážit i plavky střihu tanga. Ty tak nechávají odkrytý celý zadeček, který krásně chytne bronz. Pokud se chystáte k moři a chcete se po návratu chlubit krásně snědou barvou, byla by škoda tuto část vynechat.

Možná si myslíte, že dvoudílné plavky se hodí výhradně jen pro mladé a štíhlé slečny s postavou modelky, to však vůbec není pravda. Díky tomu, že můžete jednotlivé kousky zkombinovat a vytvořit si tak model “na míru”, lze jednoduše zakrýt či vyzdvihnout různé části vašeho těla a zhotovit tak model, ve kterém budete vypadat i cítit se krásně.

Výška kalhotek

Bokové kalhotky

Nejoblíbenější typ, co se do výšky kalhotek týče. Jak již samotný název typu kalhotek napovídá, jedná se o kalhotky se sníženou boční částí. Vedou pouze přes boky a nestahují vás přes bříško. Tento typ kalhotek je v očích většiny mužů nejvíce sexy a je i pohodlný ženám na nošení. Bokové kalhotky mohou být dále "vylepšeny" různými motivy, střihy, případně krajkou a dalšími ozdobnými prvky.

Středně vysoké

Kalhotky se zvýšenými boky a pasem. Kalhotky vypadají pořád ještě přitažlivě a zakryjí případné nedokonalosti na bocích a bříšku.

Vysoké

Kalhotky s protaženými boky a pasem. Zakrývají celé bříško a boky.

Typ kalhotek

Klasické kalhotky

Jedná se o nejběžnější typ kalhotek, hodí se pro jakýkoliv typ postavy. Nejvhodnější jsou pro ženy s kratšíma nohama, a to díky vykrojení, které mají na stehnech - nemají žádné nohavičky. Odhalují celou délku ženských nohou, čímž je opticky prodlužují. Zadní část je na tom obdobně - odhaluje nohy v celé délce, ovšem co se zadečku týče, tak ten je celý skrytý.

Tanga

Vpředu jsou tanga střižená stejně, jako klasické kalhotky. Rozdíl je v zádní části, kde je vykrojení podstatně hlubší, takže odhalují velkou část zadečku. Tanga se tedy hodí hlavně pro odvážnější ženy, kterým nevadí, že bude jejich zadeček všem na očích. Samozřejmě díky tomu také dochází k opálení větší části zadečku. Nebude se vám tedy již stávat, že by vám z plavek nebo kalhotek koukali jeho neopálené části.

String kalhotky

Vzorem pro string kalhotky jsou tanga. Jedná se v podstatě o to samé pouze s tím rozdílem, že string kalhotky jsou v zadní části tvořeny jen úzkou šňůrkou. Na bocích je pro ně typické menší (nižší) množství použité látky. Vpředu pak mají podobný střih jako tanga, či klasické kalhotky.

Kalhotky s nohavičkou (šortky)

Kalhotky s nohavičkou nebo-li šortky, jsou tak trochu přesným opakem string kalhotek. Ve své podstatě se jedná o verzi klasických kalhotek, která má protaženou látku až na stehna. Co se opálení týče, není tento typ kalhotek úplně vhodný. U žen je ovšem dosti oblíbený, neboť šortky jsou velice pohodlné a hlavně většině mužům se šortky na ženách líbí a přijdou jim v nich sexy.