Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Dámské jednodílné plavky

 
Dámské jednodílné plavky

Pokud máte tento model spojený s nevkusným kouskem, rychle změňte názor. I jednodílné plavky totiž dokáží vyzdvihnout přednosti každé ženy a dodat vám ten správný šmrnc. Stačí jen vybrat si z bohaté nabídky ten nejlepší model. Nebo hledáte plavky vhodné pro sportovní aktivitu? Právě v tom případě jste našli skvělou variantu.

Elegantní či sportovní klasika

Na výběr pochopitelně máte hned z několika druhů. Jednodílné plavky se přitom hodí i jako krásný outfit, se kterým chcete zazářit. Pokud je to vaše situace, sáhněte po bohatě zdobených či barevných plavkách. Druhou možnost symbolizuje již zmíněné plavání. U toho přitom využijete především jejich funkčnost a u vzhledu upřednostníte střídmé a jednoduché barvy. Důležité je, aby plavky pro sportovní aktivitu nikde netlačily a nezařezávaly se, rovněž by neměly mít kostice, které by se mohly dlouhým pobytem ve vodě posunout a svoji nositelku tak obtěžovat.

Pro štíhlé i silnější

Některé ženy bývají se svou postavou natolik nespokojeny, že jsou pro ně klasické bikiny tabu. Pokud se to týká i vás, s jednodílnými plavkami určitě nesáhnete vedle. Moderní vzhled však dozajista zaujme i hubené modelky, které chtějí vyzkoušet něco nového. Každá žena si tak může přijít na své, záleží jen na její osobní preferenci.Pokud dbáte na to, aby plavky seděly k vašemu typu postavy, přečtěte si článek "Jak vybrat správný typ dámských plavek"