Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Plavky tankiny

 
Plavky TankinyNěkteré ženy z nějakého důvodu mohou mít s klasickými bikinami problém. Pokud se taková situace týká i vás, možná právě přichází ta pravá chvíle na to seznámit se se speciálním typem plavek pojmenovaným jako tankiny.

Top místo podprsenky

Nejprve přistupme k samotnému popisu a přibližme si, jak vlastně tento model vypadá. Tankiny se skládají ze dvou částí. Spodní díl je přitom klasický jako u dvoudílných plavek. Co se horního dílu týče, zde již nám nastávají nějaké změny. Nejedná se totiž o klasickou podprsenku, ale o celý top na ramínkách. Tankiny tak zahalují celou vrchní část těla. Na výběr jsou přitom modely s vyztuženými košíčky i bez nich. Záleží jen na vás, jestli od plavek očekáváte i určitou podporu či se obejdete bez ní. A chybět nemohou ani speciální push-up košíčky zajišťující ještě větší objem a svůdnější křivky.

Ideální pro budoucí maminky

Jestliže čekáte miminko a přitom se poohlížíte po vodném typu plavek, možná vás právě tento druh mile překvapí. Horní díl totiž může být pod prsy i volný a zbytečně tak nezdůrazňovat a netlačit na vaše těhotenské bříško. Můžete tak směle vkročit do bazénu, přitom být stále stejně zahalená a užívat si relaxace. Chcete-li mít jistotu, že padnou i vám, přečtěte si článek "Jak vybrat správný typ plavek dle postavy", kde se dozvíte potřebné informace, případně se podívejte, jaké všechny typy dámských plavek jsou vyráběny.