Bumex.cz
+420 776 836 784
info@bumex.cz

Jak vybrat pánské spodní prádlo

Pánské spodní prádloVyznat se mezi jednotlivými druhy spodního prádla může být někdy pěkný oříšek. Každé vypadá trochu jinak a něčím se liší. Aby tato nedílná součást každého dne splňovala vaše představy a vy cítili dokonalý komfort, přinášíme vám několik cenných rad.

Střih jako bod číslo jedna

Právě zde totiž najdeme nejvíce odlišností. Některé spodní prádlo jen tak tak zakryje vše podstatné, jiné zase sahá až do poloviny stehen. Ale buďme konkrétní. Pokud patříte mezi extravagantní jedince, budou pro vás tou správnou volbou pánská tanga, která odhalují hýždě. Z klasických kousků poté můžete vybírat mezi třemi druhy. Slipy se svým střihem přibližují dámským kalhotkám. Přesně kopírují jednotlivé partie a hýždě zakrývají tak akorát. Druhým typem jsou boxerky. Ty těsně obepínají svého nositele, přičemž disponují krátkými nohavičkami. Posledním modelem jsou trenýrky, které jsou volnější a jejichž nohavičky sahají často až ke kolenům. Navíc ve své přední části disponují otvorem zdobeným knoflíčky.

Kdy po kterém sáhnout?

Záleží na tom, ve kterém spodním prádle se cítíte nejpohodlněji. Například již zmiňovaná tanga najdou své uplatnění spíše příležitostně jako určitý zdroj ozvláštnění. Co se slipů a boxerek týče, záleží právě na vás, kterému modelu dáte přednost. Trenýrkám poté bývá často přisuzována role pyžama, a to díky jejich volnému střihu. Ten vám bude jistě příjemný právě v noci, kdy chcete cítit maximální pohodlí.

A co vrchní část?

Oproti dámám mají muži nespornou výhodu v tom, že svoji vrchní polovinu těla nemusí nijak skrývat. Přesto však existují nátělníky, které tyto partie zahalí a dodají vám potřebný pocit tepla jako jedna z vrstev oblečení. V letním období na druhou stranu oceníte absenci rukávů, pokud se rozhodnete pro tento oděv například na výlet či k vodě.

Závěrem ještě jistě stojí za zmínku fakt, že při výběru pánského spodního prádla je nutno řídit se svoji velikostí. Zbytečně volné totiž překáží, naopak příliš těsné omezuje svého nositele.